Jdi na obsah Jdi na menu
Zde můžete zanechat nějaký vzkaz.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Arthurescax - 4G proxy

<a href=https://proxyspace.seo-hunter.com>mobilní proxy levné zdarma</a>

LADKA ŠRÁMKOVÁ- LUKEŠOVÁ - HLEDÁNÍ JARKY HLAVNIČKOVÉ

HLEDÁM JARKU BLANDOVOU VDANOU HLAVNIČKOVOU.JEZDILA JSEM DO ARNOŠTOVIC JAKO HOLKA A NEMÁM NA JARKU SPOJENÍ DÍK LADKA Z BÍLINY.

Ondřej Krotký, strojník - štědrý sponzor

Vážené SDH Heřmaničky,
Mohu vám jenom pogratulovat k vašemu štědrému dárci a i když je neznámí patří mu velké díky protože jak se tak potýkám s dary od mnoha subjektú přece jenom raději darují peníze nebo dary mnoha dalším organizacím, klubúmnebo sdružením než li hasičúm. Ale naskytnou se i tací, kteří umožní obnovu a doplnění vybavení a techniky ať už pro požární sport nebo hasiče samotné. Těmto lidem my hasiči poté musíme poděkovat nejvíce protože nastává doba utahování opaskú a doba zkrácení dotací na níchž jsme závislí nejvíce. Myslím že každé SDH se setká s podobným sponzorem jednou za dlouhou dobu a to ve chvíli kdy si tito lidé uvědomí že sportovci nebo jiné osoby jim mohou přijít na pomoc v dobách nejtěžších jen těžko. Atˇ už je tomu při povodních , požárech nebo vychřicích nebo i jiných nepředvídatelných jevech jsou to právě hasiči a ostatní složky IZRS ,které mají zkušenost při likvidaci, prevenci a zdolávámí těchto situací ale hlavně jsou připraveny podobným situacím čelit a pomoci tak těm kteří to potřebují. Naše technika a vybavení nám umožňuje pracovat co nejrychleji, nejbezpečněji a nejefektivněji. Samozřejmě že je mnoho zború, keré raději prohlásí že žádnou techniku nepotřebují hlavně ať nemusi zasahovat ale zde musíme pouze konstatovat že taková jednotka nebo sbor je nepotřebnou složkou která tak pouze krátí finance obcí ,které mohou být využity daleko lépe. Ještě jednou podobným dárcúm ať už firmám nebo osobám patří velké díky a je jenom škoda že jich spousta zústane raději v anonymitě.

Petr - Dětský tábor

Dobrý den, oznámení zašlete na e-mail sdhhermanicky@seznam.cz, které bude předáno starostovi sboru.

Lenka Havlíčková - Dětský tábor

Dobrý den,
v létě uskutečníme v obci Heřmaničky skautský stanový tábor. Ráda bych se zeptala, na koho se mohu obrátit, abych splnila oznamovací povinnost místnímu hasičskému sboru. Kontakt nemohu žádný najít.
Děkuji.

Petr - Pište náměty

Pište náměty!!

Portrét

Poslední fotografie

Mail list


Archiv

Kalendář
<< březen >>
<< 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Statistiky

Online: 5
Celkem: 448119
Měsíc: 7149
Den: 525

Kontakt

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Sbor dobrovolných hasičů Heřmaničky

Heřmaničky 55
257 89 Heřmaničky
IČ: 65262689
Bankovní spojení:
č.ú. 236629278/0300
ID datové schránky: wd98ge6

sdhhermanicky@seznam.cz